آموزش مجازی

(07/06/1397)   گرامیداشت دهه امامت و ولایت ((اعیاد قربان و غدیر)) درشرکت گاز استان گلستان


گرامیداشت دهه امامت و ولایت ((اعیاد قربان و غدیر))  درشرکت گاز استان گلستان
 
مراسم گرامیداشت دهه ولایت و امامت، اعیاد سعید قربان و غدير در شرکت گاز استان گلستان برگزار گردید .
    
به گزارش روابط عمومی، با هدف بزرگداشت عیدغدیرخم وگرامیداشت این ایام فرخنده   مراسم جشن باشکوهي با اجراي برنامه های متنوع ،نغمه سرایی،موسیقی و طنز با حضور مهندس رحیمی مدیرعامل، اعضاي هیئت مدیره وجمعی ازکارکنان شرکت درمحل سالن اجتماعات اداره مرکزی گازگلستان برگزار شد.
 
درآغازمراسم به منظورهرچه با شکوه ترشدن جشن امامت و ولایت،شريفي یکی از ذاكرين اهل بیت عصمت وطهارت با مولودي خواني شور وحال خاصي به اين مراسم بخشيد  .
 
درادامه نيز مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان با تبریک فرارسیدن عيد سعید غدیر، مطالبی را در خصوص اهمیت  واقعه غدیرخم  و تقارن دهه امامت و ولایت  با هفته دولت  بیان کرد
 
وی افزود:امامان معصوم (ع) در همه زمینه ها به عنوان شخصیتهای مهم و برجسته  همواره   الگوی مناسبی  برای ما بوده و خواهند بود که لازم است از سیره و رفتار آن بزرگواران درس گرفته و عمل نمائیم.

مهندس رحیمی در ادامه با گرامیداشت هفته دولت ،یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ، ضمن  تقدیر از زحمات همه کارکنان شرکت که در پیشبرد امورات و تحقق اهداف شرکت خالصانه تلاش می کنند، گزارشی از فعالیتها و عملکرد گاز گلستان  و پروژ ه های قابل افتتاح و کلنگ زنی در این ایام ارائه کرد.

 
 
 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات