آموزش مجازی

(21/06/1397)   دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان با امام جمعه شهرستان گنبد


دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان با امام جمعه  شهرستان  گنبد

  مهندس  محمد رحیم رحیمی مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان  و هیئت همراه با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان گنبد با   حجت الاسلام والمسلمین  ترابی دیدار و گفتگو کردند
  در این دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات ، این دیدار را  بسیار مطلوب و پرخیر و برکت خواند.

وی در ادامه گزارشی از برنامه ها و روند گازرسانی در سطح شهرستان گنبد ارائه نمود و گفت: در زمینه  توسعه گازرسانی تلاش داریم  مناطق روستایی که تاکنون گازرسانی نشده اند را هرچه سریعتر از این نعمت پاک بهره مند سازیم که این امر به حمایتهای مسئولین منطقه و دعای خیر شما بزرگواران محقق خواهد شد.

در ادامه نشست امام جمعه شهرستان گنبد با تسلیت فرارسیدن ایام محرم شهادت اباعبد ا... الحسین (ع) و یاران باوفایش اظهار داشت: ارائه خدمات رسانی به مردم بویژه بخشهای محروم  یکی از کارهای بسیار نیک و پسندیده است که توسعه گازرسانی  یکی از این خدمات مهم می باشد.

 حجت الاسلام والمسلمین  ترابی با تقدیر از تلاشهای مجموعه شرکت گاز افزود: امید واریم روند توسعه گاز رسانی همچنان ادامه داشته باشد و بیش از پیش شاهد پیشرفت و سربلندی نظام مقدس جمهوری  اسلامی باشیم 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات