آموزش مجازی

(10/07/1397)   مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان ازامور تدارکات و عملیات کالای شرکت بازدید کرد.


 مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان ازامور تدارکات و عملیات کالای شرکت بازدید کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان و تنی چند از عضای هیئت رئیسه با حضور در امور تدارکات و عملیات کالای شرکت ضمن بازدید از اقلام و تجهیزات و کالاهای موجود  با رئیس و کارکنان آن دیدار و گفتگو کردند .

 به گزارش روابط عمومی ، در بازدید انجام شده  مهندس محمد رحیم رحیمی   از فضای انبار  و محل نگهداری  تاسیسات و اقلام  موجود بازدید نموده  و روند نگهداری  و  صیانت از وسایل  موجود را مورد بررسی و کنترل قرار داد.

 در ادامه بازدید انجام شده مدیر عامل گاز گلستان طی نشستی از خدمات و تلاش رئیس و کارکنان امور تدارکات و عملیات کالای   شرکت تقدیر نموده و اظهار داشت:یکی از بخشهای مهم و استراتژیک شرکت  بخش تدارکات و تامین کالاهای ضروری و مورد نیاز حوزه های گازرسانی و اداری می باشد که نقش برجسته ای را در  تسریع روند توسعه گاز رسانی و خدمات رسانی در استان  بهمراه دارد.
 
وی با ابراز رضایت از عملکرد خوب مجموعه امور تدارکات و عملیات کالای شرکت گفت: با عملکرد خوب و به موقع پرسنل این بخش در خرید ،تامین و تحویل کالا و اجناس درخواستی خوشبختانه مشکلی در این بخش نداریم و نیاز است با بهره گیری از فناوریها ی نوین و دانش روز ، این بخش را بیش از پیش تقویت نمائیم.

مدیرعامل شرکت گازاستان گلستان در بخش دیگری از سخنان خوداشاره ای به مقوله  اخلاق مداری و احترام به مراجعین داشت  وآنرا بسیار را مهم خوانده و مورد تاکید قرار داد .
 
 شایان ذکر است در ابتدای این نشست  رئیس و هریک از کارکنان امور تدارکات و عملیات کالای گاز گلستان   ضمن خوشامدگویی،  درخواستها و پیشنهادات مورد نظر خود را ارائه نموده ، از حمایتهای مدیرعامل در راستای تحقق اهداف و برنامه های واحد تقدیر نمودند . 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات