آموزش مجازی

(11/07/1397)   ديدار مديرعامل گازگلستان با خانواده فرزندان شهید شاغل در شركت


ديدار مديرعامل  گازگلستان با خانواده فرزندان شهید شاغل در شركت
 

مهندس محمد رحیم رحیمی مدیرعامل بهمراه تنی چند از اعضاي هیئت رئیسه گازگلستان بمناسبت هفته دفاع مقدس باخانواده تعدادي از فرزندان شهدای شاغل در شركت ديدار و گفتگو كردند.

به گزارش روابط عمومی ، در این دیدار صمیمی كه با هدف ارج نهادن به مقام ومنزلت ارزشمند شهدای گرانقدر 8 سال دفاع مقدس انجام شد مدیرعامل گاز گلستان با حضور در منزل فرزندان ارجمند و بزرگوار شهداي سرافراز دفاع مقدس از نزدیک با خانواده اين عزيزان گفتگو نمودند.

  در حاشيه انجام اين برنامه ها مهندس  رحیمی  ضمن ابراز خرسندی از حضورش در جمع صمیمی و گرم خانواده هاي ايثارگر و ابراز ارادت به این بزرگواران و گرامیداشت هفته دفاع مقدس ،بر جايگاه ارزنده خانواده هاي معظم شاهد در جمهوري اسلامي ایران  اشاره داشته  و پاسداري از خون شهداء و صيانت از ارزشهاي والاي ايثارگران و رزمندگان عزيز را  وظيفه مهمي خواند که بايد به آن  ارج نهاد کرد.

مديرعامل گاز گلستان در ادامه پایداری و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی  مرهون ثمره خون گرانقدر شهدا و حماسه و مقاومت رزمندگان اسلام و جانبازان عزيز دانست و شایسته است با ترويج فرهنگ ايثار عزت و احترام آنها را به نحو مطلوبی حفظ و مشكلات آنان را در حد امكان مرتفع نمود.

وی افزود:خوشبختانه فرزندان شهدای شاغل در این شرکت نیز از احترام و جایگاه ارزشمندی  برخوردار بوده و بسیاری از امورات این شرکت بدست این عزیزان انجام می گیرد بنابراین تلاش  داریم تا جایی که مقررات اجازه می دهد مشکلات آنها را پیگیری و مرتفع نمائیم.
شایان ذکر است در این دیدارها هر یک از فرزندان شهید شاغل در گاز گلستان درخواستها و پیشنهادات خودر را ارائه می کردند که مهندس رحیمی با سعه صدر به آنها پاسخ داده و دستور پیگیری داد. 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات