آموزش مجازی

(14/07/1397)   نشست صمیمی مدیرعامل گازگلستان، با هدف تکریم فرزندان شاهد شاغل در شرکت


نشست صمیمی مدیرعامل گازگلستان
 با هدف تکریم فرزندان شاهد شاغل در شرکت  

مهندس رحیمی مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان بهمراه گرزین معاون تعاون و موسوی رئیس حراست بنیادشهید و ایثارگران استان،شیخی معاون اطلاعات سپاه نینوا و سرهنگ ساوری معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی استان ،طی نشستی صمیمی بافرزندان شاهد شاغل شرکت گاز دیدار وگفتگو كردند.
 
 به گزارش روابط عمومي در اين نشست که در محل اردوگاه شیرآباد خان ببین برگزار شد مدیرعامل شرکت گازاستان گلستان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست و قدردانی از تلاشهای فرزندان شهداء شاغل درشرکت گفت:در بحبوحه انقلاب اکثریت مردم چیزی برای خود نمی خواستندو نیت همگان تنها از خودگذشتگی و ایثار برای انقلابشان بود.  
 
مهندس رحیمی تصريح كردند:درجنگ 8 ساله دفاع مقدس نیز مردم عزیز بهمراه رزمندگان اسلام برای صیانت از انقلاب و آرمانهای بلند آن  جانانه تلاش و مجاهدت کردند ولی در میان آنها کسانی بودند که خالصانه  جان شریفشان را نثارنموده تا به هدف والاي خود که حفظ نظام مقدس جمهوری ودفاع ارزشهاي انقلاب بود برسندوامروز ما وظیفه داریم پاسدار خون آنان بوده و این رسالت را به درستی انجام دهیم.
 
مدیرعامل گازگلستان ‌با اشاره به اینکه حضور تعداد 31 نفر از فرزندان شاهد در این شرکت افتخار بزرگی بوده که این امر ضمن اینکه این شرکت را در میان سایر سازمانها سرآمد کرده است،از توانائی و ظرفیت این عزیزان درعرصه های مختلف خدمات رسانی به مردم شریف استان نیز به نحو مطلوبی استفاده می شود.

در ادامه نیز سرهنگ ساوری معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی و شیخی معاون اطلاعات سپاه نینوا استان هریک جداگانه مطالبی را درخصوص جایگاه رفیع شهداء،تکالیف مسئولین و مردم نسبت به خانواده های معظم شهداء وایثارگر و تکریم این بزرگواران و همچنین توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مطالبی را عنوان نمودند.
 
شايان ذکر است مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان در پایان نشست به سئوالات و درخواستهای مطرح شده فرزندان معزز شهداء با سعه صدر پاسخ گفت و اذعان داشت تا جائی که مقررات اجازه دهد نسبت به حل مشكلات این عزیزان اقدام شود. 
  

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات