آموزش مجازی

(18/07/1397)   حضور رئیس اداره گاز گالیکش دربرنامه میزخدمت روستای قلی تپه


حضور رئیس اداره گاز گالیکش دربرنامه میزخدمت  روستای قلی تپه

  در راستای اجرای برنامه میز خدمت،مهندس نظافتی رئیس اداره گازگالیکش بهمراه فرماندار ، امام جمعه و وتنی چند ازمسئولین دستگاه‌های اجرایی شهرستان باحضور در مسجد روستای قلی تپه  با مردم شریف  این روستا دیدار و گفتگو کردند .

 به گزارش روابط عمومی گاز گلستان،حسین مایلی فرماندار  بهمراه امام جمعه،  بخشدار ،نظافتی رئیس اداره گاز،جانشین فرماندهی انتظامی، رؤسای ادارات برق، بنیاد مسکن، آبفار، جهاد کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان گالیکش با حضور در مسجد جامع روستای قلی تپه با برپایی میزخدمت به طور مستقیم و چهره به چهره  مشکلات و نیازمندی‌ها و درخواستهای  مردم روستا  را  مورد بررسی قرار دادند.
 
نظافتی در این خصوص گفت:یکی از برنامه های بسیار مهم و مردمی  دولت تدبیر و امید برگزاری میزخدمت در سطح استان و این شهرستان است که درحاشیه برگزاری این برنامه مسئولین شهرستان بصورت مستقیم با مردم دیدار می کنند و درخواستهای آنها را شنیده و و ضمن پاسخگویی آنها را مورد بررسی و پیگیری قرار می دهند.
 
 رئیس اداره گازگالیکش افزود:خوشبختانه این برنامه یک حرکت بسیار پسندیده و مورد تحسین بوده  بطوریکه مسئولین شهرستانها برای دیدن  مردم به سراغ آنها برای سرکشی و بررسی مشکلات آنها می روند  و بسیار رضایت بخش می باشد.
  

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات